Tylko EFEKT da Ci sprzedaż

  Jak robić SEO?
  Efektywnie
  Sprawdź jak działa Seo-efekt !

  Od 14 lat robimy SEO Efektywnie

  Seo-efekt.pl to wyspecjalizowana kadra. Zespół ludzi z 14-letnim doświadczeniem w marketingu internetowym. To setki projektów, biznesów, które skutecznie wypozycjonowaliśmy do topowych pozycji wyszukiwarek. 

  Dlaczego warto się pozycjonować?

  Coraz więcej firm zdaje sobie sprawę z tego, że pozycjonowanie stron i sklepów internetowych jest ważną częścią prowadzenia biznesów online. Ciężko z tym dyskutować, bo powody tego są oczywiste. Liczba stron w internecie rośnie każdego dnia. Jedyny sposób na to, by nie zniknąć w ich morzu, to właśnie pozycjonowanie. Czy jest ono koniecznością? Czy może to wciąż działania tylko dla chętnych i ambitnych?

  Skuteczność
  działań

  Wybieramy najlepsze frazy dla Twojego biznesu. Wieloletnie doświadczenie w marketingu online to gwarancja najskuteczniejszych działań.

  Tanie
  pozycjonowanie

  Korzystna oferta pakietów dla małych i średnich przedsiębiorstw bez ryzyka dodatkowych opłat.

  Pozycjonujemy nowe firmy

  Nasza oferta to doskonała propozycja dla firm wchodzących na rynek. Zapytaj o ofertę dostosowaną do Twoich oczekiwań i budżetu.

  Płatność za efektywne SEO

  Bezpieczne pozycjonowanie bez ryzyka.

  Powody, dla których warto nas wybrać

  • Gwarancja bezpiecznego pozycjonowania

   Decydując się na Seo za efekt masz gwarancję dobrych praktyk pozycjonowania. Nie używamy automatów i systemów wymiany linków, które mogą doprowadzić do kar nałożonych przez Google

  • 3 pakiety do wyboru

   Najkorzystniejsza oferta na rynku skierowana do małych i średnich firm. 3 pakiety do wyboru w ramach których wykonujemy dziesiątki prac.

  • Raport co miesiąc

   Co miesiąc otrzymasz od Nas raport z pozycją Twojej strony.

  Masz pytania? Napisz do nas!


   Dla kogo Seo-efekt?

   Dla małych i średnich przedsiębiorstw

   Nasza oferta to doskonała propozycja dla Klientów z ograniczonym budżetem marketingowym

   80 %
   Klietów wybiera SEO za efekt
   90% %
   Zadowolonych Klientów
   stat

   Nowinki SEO

   Jak być numerem jeden na liście wyników wyszukiwania

   Marketing online SEO to podstawa, aby strona internetowa znalazła się na szczycie listy wyszukiwania. Bez działań z jego zakresu nie ma mowy o tym, by strona znalazła się na górze wyników. Tym samym nie ma ona szans na to, by dotarła do wielu osób. O co chodzi? O to, że strony internetowe, które nie są pozycjonowane, spadają coraz niżej na liście wyników, aż w końcu trafiają na którąś z kolejnych stron. Jednak większość użytkowników w ogóle nie zagląda na drugą stronę wyników… więc witryna, która się tam znajdzie nie będzie miała szansy dotrzeć do odbiorców. Tym samym nie będzie ona docierała do potencjalnych klientów.

   Pozycjonowanie to już standard

   Pozycjonowanie jest obecnie standardowym zabiegiem marketingowym każdej firmy. Wszyscy wiedzą, że należy w nie inwestować i że powinno się o nie regularnie dbać. Bo przecież pozycja osiągnięta na liście wyszukiwania nie jest nikomu dawana raz i na zawsze. Oznacza to, że pozycjonowanie wymaga nieustannych wysiłków. Nie można też zapominać, że wszystkie algorytmy, które są wykorzystywane przez Google w wyszukiwarkach, nie są nikomu znane i często są one zmieniane. Oznacza to, że strona, która w jednym miesiącu zajmowała trzecie miejsce na liście, w następnym może już być na miejscu dwudziestym. Im więcej osób pozycjonuje swoją stronę, tym rywalizacja o dobre miejsca jest bardziej zacięta. Stąd też to wszystko sprowadza się do tego, że strony w ogóle niepozycjonowane przepadają w czeluściach internetu i ciężko na nie trafić bez podania ich domeny. Stąd też wniosek jest jeden – pozycjonowanie to konieczność i każdy, kto podchodzi na poważnie do swojej strony internetowej, powinien o nie zadbać.

   Samodzielne pozycjonowanie czy z agencją?

   Pozycjonowanie stron nie jest proste. To bardzo trudne zadanie, w którym nie pomogą darmowe narzędzia do obróbki zdjęć czy proste plannery fraz kluczowych. Stąd też zwykle najbezpieczniej jest powierzyć je profesjonalistom. Dzięki temu można liczyć na to, że podejmowane przez nich działania będą miały spodziewane efekty. Bardzo jednak ważne jest to, że efektów pozycjonowania nie można spodziewać się od razu. Zwykle trochę trwa, zanim wyszukiwarka zaindeksuje zmiany i zacznie je uwzględniać. Trzeba też pamiętać, że pozycjonowanie stron internetowych to nie jest tylko pisanie tekstów nafaszerowanych frazami kluczowymi i linkami. To także wiele zmian wprowadzonych w kodzie strony, dzięki którym wczytuje się ona szybciej i jest ona lepiej zoptymalizowana pod różne urządzenia. Pozycjonowania strony można się nauczyć, ale na własne potrzeby zwykle wcale nie warto. To bardzo dużo nauki teoretycznej, która powinna być wspierana też doświadczeniem i wiedzą praktyczną.